Qumësht pastrues, shkëlqyes dhe ri-vitalizues

Kategori: Etiketë:

Pastrimi me këtë qumësht ka veprim kozmeto-dinamik në sajë të përbërësve aktivë të saj që e lënë lëkurën të hidratuar dhe të ushqyer. Heq përbërjen dhe eliminon papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës dhe duke rikthyer shkëlqimin natyror të saj. Bazuar në antioksidues aktiv dhe revitalizues, është pastrues ideal për lëkurë të shëndetshme, të revitalizuar dhe rigjeneruese.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qumësht pastrues, shkëlqyes dhe ri-vitalizues”