0 out of 5

Category: Fytyra Tag:

Përshkrim

Ky produkt është ideal për lëkurën e pjekur që ka nevojë për hidratim dhe vitalitet. Heq makeup-in dhe papastërtitë pa irrituar apo tharë lëkurën. Prania e Vitaminës A, E dhe NMF të havjarit, e bën këtë produkt ideal për të pastruar dhe çliruar lëkurën prej pluhurave obstruktive si mbetjet e smogut dhe makeup-it; ushqen dhe hidraton, rikthen thellësisht tonin dhe shkëlqimin, si dhe normalizon lëkurën duke stimuluar tropizmin e qelizave.

0 out of 5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumësht pastrues, rinovues dhe oksigjenues”