Përqendrues aktivë me efekt ri-vitalizues dhe shkëlqyes

Kategori: Etiketë:

Formula ideale super koncentruese parandalon efektshmërisht plakjen e lëkurës që nga aplikimi i parë. Prania e Tetranpeptidit sinergjetik aktiv pro elastin, së bashku me ekstraktet e qelizave të rrënjës së rushit të kuq dhe Mollës zviceriane, ektraskteve të Çajit Jeshil dhe Vitaminës PP, lejon mbrojtje efektive kundër radikalëve të lirë, thellësisht hidratues duke lejuar efektivisht rigjenerimin e indeve: lëkura është dukshëm më e tonifikuar, elastike dhe më e butë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Përqendrues aktivë me efekt ri-vitalizues dhe shkëlqyes”