0 out of 5

Category: Fytyra Tag:

Përshkrim

Remodelon fytyrën në disa minuta, hidraton, rigjeneron dhe mbron lëkurën. Për shkak të përqendrimit të lartë dhe sinergjisë së përbërësve të saj aktivë midis të cilëve mikrosferat e acidit hialuronik, DMAE, peptidi i ngjashëm me Botoksin dhe vitamina C, kontraston relaksimin e indeve, rrit elasticitetin epidermik, derisa të zbuten grimcat e dukshme. Lëkura duket e fortë, uniforme, e butë, e ndritshme dhe e re. Efekti i fuqishëm i heqjes dhe aktivizim i mikroqarkullimit; çdo aplikim jep ndjesinë e përtëritjes së qëndrueshme të lëkurës.

0 out of 5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maskë për shtim mase Botox Like”