Krem Zvogëlues dhe Formësues

Kategori:

Krem masazhues i trashë dhe i pasur, ideal për trajtimet specifike të ç’rregullimeve nga celuliti falë kombinimit të Lecitinës dhe Isoflavonet e Sojës, duke eleminuar yndyrën e lipideve. Faktori Natyral Hidratues FNH favorizon smaltimin apo largimin e yndyrnave dhe përpunon vijën e kofshëve, duke përmirësuar pamjaftueshmërinë limfatike. Lufton mbajtjen e ujit dhe ndihmon në rikuperimin e elasticitetit dhe fortësisë së lëkurës, falë karakteristikave antioksidante dhe mbrojtëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Zvogëlues dhe Formësues”

Mund t’ju pëlqejnë edhe…