Krem Xhel Super Hidratues

Kategori:

Kjo përzierje delikate e kompzuar në “Krem Xhel”, rekomandohet për lëkurë të re, e cila bën që vitaminat A + C + E, FNH (Faktori Natyral i Hidratimit), Vitamina Pro B5 dhe ciklodekstrinat të ripërtërijnë dhe rimbushin strukturat më të rëndësishme të proteinave të indeve lidhëse. Depërton butë, duke lëshuar një ndjenjë të thellë komforti dhe përfitimesh falë përbërësve lehtësues dhe një sistemi unik të shpërndarjes së përbërësve aktivë për një efekt super hidratues dhe vitaminizues. Perfekt edhe gjatë verës, ky krem mban një fytyrë të hidratuar afatgjatë, duke rikrijuar lipidet mbuluese pa prekur epidermën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Xhel Super Hidratues”

Mund t’ju pëlqejnë edhe…