Krem për Trupin 3 në 1 Hidratues, Fortifikues dhe Elasticizues

Kategori: Etiketa: , ,

Kombinimi i vajit të bajames së ëmbël me FNH (Faktorin Natyral Hidratues) e bën lëkurën të butë dhe të lëmuar dhe gjithashtu ndihmon të mbahen të pandryshuara lipidet hidro natyrale për një hidratim të thellë dhe afatgjatë. Formula e tij mbështetet në një sinergji të veçantë të tre substancave (Xhensen, hopet dhe liposomën e gështenjës së kalit) që mbrojnë dhe rrisin fibrat e kolagjenit dhe elastinës duke e bërë lëkurën më kompakte dhe të fortë. Kigelia afrikane dhe vaji i bajames së ëmbël ndihmojnë në mbajtjes e elasticitetit të duhur të lëkurës, duke relaksuar dhe kontribuar në përmirësimin estetik të dhëmbëzave të lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem për Trupin 3 në 1 Hidratues, Fortifikues dhe Elasticizues”

Mund t’ju pëlqejnë edhe…