Krem për Shtim Mase Botox Line

Kategori: Etiketë:

Kremi “Infinity Perfect Lift” është në gjendje të përziejë në një produkt të vetëm përbërësit aktivë me efekt shtim mase dhe fortifikues afatgjatë. Formon volumet e fytyrës në trajtë unike dhe të personalizuar, duke synuar harmoninë e bukurisë. Formulimi unik i bazuar tek Acidi Hyaluronik i Microsferës, Ciklodestrina, ekstrakti i gjethes së kuqe të rrushit dhe Peptideve aktive Botox Like, vepron tek shtyllat e strukturës së lëkurës, me efekt mbushës dhe mbrojtës, për një lëkurë të fortë, elastike dhe natyrisht më të re. Hidraton, ushqen, fortifikon dhe promovon një veprim të ngjashëm me efektin “botulinus”, me avantazhin që të mos paralizojë indet e muskujve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem për Shtim Mase Botox Line”

Mund t’ju pëlqejnë edhe…